منو

تعمیرات ساعت

تعمیرات ساعت - سوراد

تعمیرات ساعت

فهرست مطالب

حتی ساعت‌های تولید شده توسط بزرگترین شرکت‌های ساعت‌ سازی لوکس، مانند رولکس و تیسوت، می‌توانند در طول زمان دچار ایراد شوند. به منظور اصلاح عملکرد ساعت‌هایتان و رفع نواقص آنها، نیاز  به تعمیرات ساعت توسط افراد حرفهای و متخصص دارید. تعمیرات ساعتهای لوکس هرگز نباید توسط آماتورها انجام شود زیرا تعمیر حرکات ساعتهای لوکس مدرن به تخصص زیاد و تجهیزات مناسب نیاز دارد. هنگامی که نیاز به تعمیرات ساعت ضروری باشد، بهتر است برای حفظ حداکثر ارزش آن و محافظت از سرمایه خود، به یک متخصص دارای مجوز مراجعه کنید تا ساعت شما را دوباره راه اندازی کند. به خواندن این مقاله ادامه دهید تا در مورد اهمیت تعمیر ساعت مچی خود بیشتر بدانید.

معرفی مرکز تعمیر ساعت مچی

اگر ساعت‌هایتان به هر نحوی خراب شود، اصلا نگران نشوید. اکثر مردم وابستگیهای عاطفی به ساعتهای خود دارند، شاید به این دلیل که برای آنها یادآور شخص یا خاطره دلنشینی میباشد، به همین دلیل است که دوست دارند آن را تعمیر کنند تا بازهم مانند روز اول کار کنند. هنگامی که به خدمات تعمیر ساعت نیاز دارید، همیشه باید به دنبال افراد حرفهای و متخصص باشید. بهتر است، کارشناسانی را که خدمات تخصصی تعمیرات ساعت را ارائه می دهند، انتخاب کنید. 

تکنسینهای حرفهای ما در مجموعه ساعت سازی سوراد، به دلیل ارائه خارقالعادهترین خدمات تعمیر ساعت شناخته شدهاند. می توانید از طریق راههای ارتباطی تعریف شده- تماس از طریق شماره تلفنهای درج شده در صفحه اصلی ما یا ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین- با ما در ارتباط باشید. وقتی خدمات تخصصی تعمیر ساعت توسط تکنسینهای مجموعه ساعت سازی سوراد را انتخاب میکنید، مزایایی زیر را به دست میآورید:( مزایای خدمات تعمیر ساعت توسط کارشناسان ما به شرح زیر است)

تعمیرات ساعت - سوراد

خدمات تعمیر ساعت با سرعت بیشتری انجام میشود

هر زمان که تعمیرات ساعت را از تیم تخصصی سوارد انتخاب کنید، خدمات سریعتری دریافت خواهید کرد زیرا کارشناسان ما، سالها تخصص و دانش در مورد مکانیسمهای ساعتهای گران قیمت و معمولی دارند که به آنها اجازه میدهد تا در اسرع وقت دلیل خرابی را کشف کنند و در کمترین زمان، ساعت شما را تعمیر کنند. ممکن است. تکنسینهای ما حتی در تعمیر ساعتهای قدیمی نیز ماهر هستند.اگر شیشه ساعت خراشیده ای دارید، یا اگر کریستال ساعت شما ترک خورده یا شکسته، تیم ساعت سازی سوارد در زمینه تعویض شیشه ساعت متخصص هستند. ما می توانیم تعویض شیشه ساعت با کیفیت بالا را که توسط تکنسین های آموزش دیده انجام می شود را خدمت شما مشتریان محترم ارائه دهیم.

تعمیر ساعت لوکس شما با ظرافت بیشتری انجام میشود

تعمیر ساعت گران بهای شما توسط نمایندگی تعمیرات ساعت- تیم تخصصی سوارد- تضمین میکند که تمامی خدمات تعمیر با بالاترین دقت و ظرافت انجام میشود. در نظر داشته باشید که اگر قسمتهای ظریف ساعت شما به اندازه کافی مدیریت نشود، ممکن است آسیب ببیند. در نتیجه، اگر برای انجام تعمیرات ساعت مچی خود با یک متخصص تماس بگیرید، کیفیت بهتری را تجربه خواهید کرد. مزیت دیگر این است که کارشناسان ما معمولاً در کاری که انجام میدهند، متخصص هستند. آنها تواناییهای لازم را برای ارائه خدمات تعمیر ساعتهای لوکس و قدیمی دارند. آنها میدانند که چگونه یک ساعت را بررسی کنند و مشکل آن را برطرف نمایند. در نتیجه بالاترین سطح خدمات تعمیر ساعت را ارائه میدهند.

لازم نیست نگران دستکاری ساعت گران بهای خود باشید

باید توجه داشته باشید که وقتی به خدمات تعمیر ساعت نیاز دارید، ممکن است لازم باشد که ساعت خود برای چند روز تحویل بدهید. باید کارشناسانی را انتخاب کنید که به قدر کافی مورد اعتماد باشند، به ویژه زمانی که صاحب یک ساعت لوکس و گران بها میباشید. میتوانید تعمیرات انواع ساعت مچی خود را به ما بسپارید. تکنسین های ما صرفاً تعمیرات را انجام میدهند و به هیچ وجه ساعت شما را دستکاری نمیکنند. توصیه میشود در صورت نیاز به تعمیر ساعت مچی خود، فورا به کارشناسان مجموعه ساعت سازی سوراد مراجعه کنید زیرا با دانستن اینکه قطعات ساعت شما را دستکاری نخواهند کرد، خیالتان راحت است. کارشناسان ما بهترین هستند زیرا آنها فقط بر روی مشکل ساعت شما کار میکنند و کاملا قابل اعتماد هستند. مزیت دیگر انتخاب تنکسینهای ما برای خدمات تعمیر ساعت این است که برای شما به عنوان یک مشتری ارزش قائل هستند. آنها با احترام با شما برخورد میکنند و به سوالات شما پاسخ های روشن و واضح میدهند. 

تعمیرات ساعت - سوراد

تعمیر تخصصی را برای طیف گستردهای از ساعتهای مارک ارائه میدهیم

جنبه مهم انتخاب متخصصان ما این است که آنها خدمات تعمیر حرفهای را برای مارکهای مختلف ارائه دهند. اگر صاحب یک ساعت قدیمی یا گران ‌قیمت هستید، می‌توانید بر روی خدمات تخصصی کارشناسان ما، حساب کنید. آنها شما را از شایعترین علت اختلال در عملکرد ساعت مطلع میکنند و بهترین و سادهترین روش را برای بر طرف نمودن آن پیشنهاد میکنند. ممکن است ساعت لوکس شما ارزش بسیار زیادی داشته باشد، در این صورت، باید مطمئن شوید که توسط متخصصین مورد اعتماد، تعمیر میشود. کارشناسان ما در نمایندگی تعمیر ساعتهای لوکس- مجموعه ساعت سازی سوراد- آماده ارائه خدمات حرفهای به شما مشتریان محترم هستند. 

چگونه می توان ساعت مچی را تعمیر کرد ؟

تحویل دادن ساعت خود به متخصصان به این معنی است که تحت نظارت شخصی است که ابزار لازم برای انجام تعمیر را دارد. هنگامی که تعمیر را به تنهایی در خانه انجام میدهید، تنها ابزاری که ممکن است در اختیار داشته باشید چاقو و قاشق است که ممکن است در انجام فرآیند تعمیر کمک چندانی نکند و چه بسا، باعث خرابی بیشتر نیز بشوند. علاوه بر این، حتی اگر ابزارهای مورد نیاز برای انجام تعمیر ساعت مچی خود را داشته باشید، ممکن است به اندازه کافی جدید نباشند تا به شما در تعمیر ساعتهای لوکس کمک کنند. این در حالی است که متخصصین ما، هر آنچه ممکن است نیاز باشد را متناسب با طراحی ساعت شما در اختیار دارند.

با کمک متخصصین ما، ساعت شما میتواند مانند روز اول کار کند.  علاوه بر این، ظاهر آن به همان اندازه نو باقی میماند و شکل اصلی خود را حفظ میکند. یک ارائه دهنده خدمات تعمیر ساعت تمام تلاش خود را میکند تا مطمئن شود که ظاهر قدیمی ساعت را دستکاری نکرده است. متخصصین ما همچنین به دانش لازم برای انجام کار مجهز هستند. این بدان معنی است که کل فرآیند تعمیر به صورت سازماندهی شده انجام میشود. همچنین ممکن است ساعت شما به قطعات یدکی نیاز داشته باشد، که در این صورت متخصصین ما در مجموعه ساعت سازی سوراد، هر آنچه که مورد نیاز باشد را فراهم میکنند.  با موادی که در دسترس تکنسینهای ما است، خیالتان راحت خواهد بود که تعمیرات ساعت شما به نحو عالی انجام میشود. 

تعمیرات ساعت - سوراد

آشنایی با اجزای تشکیل دهنده ساعت برای تعمیر ساعت

چگونه میدانید که آیا به تعمیر ساعت نیاز دارید؟ این وقتی ممکن خواهد بود که اجزای ساعت خود را بشناسید. به این ترتیب با مشاهده ایراد در عملکرد آنها متوجه میشوید که نیاز به دریافت خدمات تعمیر تخصصی از یک مرکز معتبر دارید. در ادامه به متداولترین خرابیهای ایجاد شده در اجزای مختلف ساعت مچی میپردازیم. 

حرکت کند عقربه ها

ساعتهایی که دارای حرکت کوارتز هستند معمولاً با باتری کار میکنند. اگر عقربه های ساعت شما کند کار میکنند و هر چند ثانیه یکبار رد شوند، نشانگر این است که به زودی باید باتری را تعویض کنید. یک راه حل ارزان قیمت برای برطرف نمودن ایرادات ساعت مچی شما، انتخاب تیم تخصصی سوراد است.

شل شدن عقربه ها

یک ساعت مچی شامل چندین چرخ دنده و صفحه کوچک است که حرکت عقربه ها را کنترل میکند. اگر متوجه صدای تق تق از داخل ساعت یا شل شدن عقربه ها شدید، ممکن است یکی از چرخ دنده های داخل ساعت لیز خورده باشد و باید به تعمیرگاه مراجعه کنید تا مشکلات اساسی را بررسی کند.

با تعمیر ساعت می توان عمر ساعت را بیشتر کرد ؟

تعمیرات ساعت

در طول عمر هر ساعت یک روز میرسد که نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد. تعمیر ساعت یکی از حقایق اجتناب ناپذیر استفاده از این وسیله است. اگر میخواهید ساعتی برای یک مدت زمان طولانی داشته باشد، باید آن را به یک متخصص تحویل بدهید که به خوبی مشکل ساعت شما را شناسایی و برطرف نماید. تعمیرکاران ساعت از ابزارهای کوچک برای بیرون آوردن ساعت از قاب آن استفاده میکنند. آنها ساعت را با یک ذره بین مخصوص به نام لوپ بررسی می کنند. سپس، قطعه یا قطعات شکسته را تعویض یا تعمیر میکنند. گاهی اوقات آنها مجبورند یک قطعه جدید را جایگزین کنند تا عملکرد ساعت را احیا نمایند. آنها وقتی روی ساعتهای الکترونیکی کار میکنند، بسیار دقیق عمل کرده و از ابزارهای مناسب بهره میبرند. با ارائه چنین خدمات حرفهای، میتوانید اطمینان خاطر داشته باشید که ساعت شما، کارکرد اولیه خود را به دست میآورد و میتواند برای مدت زمان طولانیتری قابل استفاده باشد. 

حال، این سوال مهم پیش میاید که آیا میتوان با تعمیر ساعتهای قدیمی نیز عمر آنها را بیشتر کرد؟ پاسخ تقریباً همیشه بله است. هر ساعتی را میتوان تعمیر کرد، فرقی نمیکند شیشه باشد یا کریستال، قدیمی یا مدرن، اتوماتیک یا دستی.

اگرچه برخی استثناها وجود دارد، اما با این همه، توانایی‌های ساعت ‌ساز یا تجهیزات موجود برای انجام تعمیرات، تعیین کننده سطح خدمات خواهد بود.  

0
کیفیت

خدمات تعمیر ساعت مچی

ساعتی که زمان را به درستی نشان نمیدهد، حتی اگر از مواد گرانبها نیز ساخته شده باشد، باز هم چندان کاربردی برای شما نخواهد داشت. ساعت یک زمان سنج کاربردی است که قرار است نقش مهمی در زندگی روزمره شما ایفا کند. بنابراین، مهم است که ساعت شما در حالت کارکرد خوب نگه داشته شود. از این رو، نیاز است که با مشاهده اولین نشانههای خرابی ساعت خود به مرکز تعمیر ساعت مچی مراجعه کنید. دریافت خدمات تعمیر ساعت توسط ساعت سازی سوراد، تضمین میکند که ساعت شما مانند روز اول کار میکند و برای مدت زمان طولانیتری قابل استفاده خواهد بود. 

به غیر از تعیین دقیق زمان، ساعت‌های لوکس با طراحی‌های پیچیده‌تر و مواد با کیفیتی که برای ساخت آن‌ها استفاده می‌شود، از همتایان خود متمایز می‌شوند. بنابراین، کسانی که ساعت‌های لوکس می‌خرند، این کار را نه تنها به دلیل داشتن یک ساعت دقیق انجام می‌دهند، بلکه یک اثر هنری را نیز در اختیار دارند که می‌تواند ظاهر فرد را تزئین کرده و جلوه دهد. ظاهر یک ساعت لوکس، می تواند توسط گرد و غبار، چربیهای پوست و مواد شیمیایی موجود در صابونها و سایر محصولات مراقبت از بدن تخریب شود. یک تکنسین ساعت مچی متخصص میتواند به بازیابی ظاهر ساعتهای لوکس شما بدون آسیب رساندن به حرکات آنها کمک کند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که ساعتهای لوکس دارید، با پیدا کردن یک ارائه دهنده با کیفیت تعمیر ساعت- مانند ساعت سازی سوراد- میتوانید ظاهر ساعت خود را تمیز و شیک نگه دارید.

 با انجام تعمیرات مورد نیاز ساعتهای لوکس خود، میتوانید از حفظ زیبایی و عملکرد آنها برای نسلهای آینده اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تعمیر ساعت مچی، با کارشناسان ما در تیم تخصصی سوارد، تماس بگیرید.

تعمیرات ساعت - سوراد
تعمیرات ساعت - سوراد
سوالات متداول تعمیرات ساعت

در طول عمر هر ساعت یک روز میرسد که نیاز به سرویس یا تعمیر داشته باشد. تعمیر ساعت یکی از حقایق اجتناب ناپذیر استفاده از این وسیله است. اگر میخواهید ساعتی برای یک مدت زمان طولانی داشته باشد، باید آن را به یک متخصص تحویل بدهید که به خوبی مشکل ساعت شما را شناسایی و برطرف نماید.

تحویل دادن ساعت خود به متخصصان به این معنی است که تحت نظارت شخصی است که ابزار لازم برای انجام تعمیر را دارد. هنگامی که تعمیر را به تنهایی در خانه انجام میدهید، تنها ابزاری که ممکن است در اختیار داشته باشید چاقو و قاشق است که ممکن است در انجام فرآیند تعمیر کمک چندانی نکند و چه بسا، باعث خرابی بیشتر نیز بشوند.

دیدگاهتان را بنویسید