logo_sorrad_new__1_-1-removebg-preview
منو

تعویض شیشه ساعت

تعویض شیشه ساعت -سوراد
ساعت دنیل کلین زنانه / ساده بند استیل رنگ رزگلد صفحه رزگلد
ساعت دنیل کلین زنانه / ساده بند حصیری استیل رنگ سیلور صفحه سفید
ساعت الگانس زنانه شیشه منشوری / ساده بند استیل رنگ سیلور-رزگلد صفحه قهوه ای

تعویض شیشه ساعت

فهرست مطالب

اتفاق پیش می آید! شاید شیشه ساعت شما در اثر برخورد با چیز دیگری بشکند و یا اینکه خراشیده شود. در این صورت نیاز به تعویض شیشه ساعت ضرورت پیدا می کند. در اینجا به شما می گوییم که در صورت ترک خوردن، شکستن یا خراشیدن شیشه ساعت خود چه کاری انجام دهید. همچنین نحوه تعویض شیشه ساعت و سایر مطالب مرتبط را به شما ارائه می دهیم. با ما همراه باشید.

درصورت ترک شیشه ساعت آیا نیاز است آن را تعویض کنیم ؟

شیشه های به کار برده شده در طراحی و ساخت ساعت های مچی معمولا از مواد محکم و مقاوم ساخته می شود. با این حال، مانند هر چیز دیگری، شیشه ساعت مچی نقطه شکست خود را دارد و اگر ضربه بخورد، متأسفانه خرد می شود. خراش پیدا کردن شیشه ساعت شما نیز به راحتی رخ می دهد. این خراش ها می توانند شیشه را محو کنند و خواندن زمان را بسیار دشوار سازند. شیشه ساعت مچی خراشیده شده و آسیب دیده نه تنها زیبا نیست، بلکه در صورت تعمیر نشدن می تواند منجر به مشکلات بالقوه و آسیب بیشتر شود. این خراش ها می توانند به ترک تبدیل شوند که شیشه ساعت را در برابر شکستن آسیب پذیر می کند.

اگرچه می توان به راحتی از ترک ها و تراشه های روی شیشه های ساعت چشم پوشی کرد – اما واقعا نباید این کار را انجام دهید! این ترک‌ ها و تراشه‌ های ظریف، شیشه ساعت را در برابر شکستن آسیب‌ پذیر تر می ‌کنند، که می‌ توان با تعمیر زود هنگام تراشه یا ترک به راحتی از آن جلوگیری کرد. اگر این تراشه ها و ترک های جزئی به نقطه ی شکستگی برسند، می تواند آسیب قابل توجهی به ساعت شما وارد کند. بنابراین لازم است که در همان ابتدای امر، شیشه ساعت خود را تعویض کنید. 

تعویض شیشه ساعت -سوراد

بهترین مرکز تعویض شیشه ساعت

اگر شیشه ساعت خراشیده ای دارید، یا اگر کریستال ساعت شما ترک خورده یا شکسته، تیم ساعت سازی سوارد در زمینه تعویض شیشه ساعت متخصص هستند. ما می توانیم تعویض شیشه ساعت با کیفیت بالا را که توسط تکنسین های آموزش دیده انجام می شود را خدمت شما مشتریان محترم ارائه دهیم. برای برخی از مارک‌ ها، ممکن است بتوانیم یک جایگزین کاملاً جدید شیشه ‌ای ساعت مچی را مستقیماً از سازنده ارائه دهیم. با این حال، برای برخی از مدل ‌های قدیمی ‌تر و کلاسیک ‌تر ساعت ‌های مچی، ممکن است نتوانیم قطعات جدید اصلی را تهیه کنیم. با این حال، ما می‌ توانیم گزینه ‌های جایگزینی برای تعویض شیشه ساعت مچی از جمله جایگزینی شیشه ‌های ساعت یاقوت کبود، معدنی و اکریلیک با کیفیت بالا در طیف وسیعی از ضخامت ‌ها و اندازه‌ ها ارائه دهیم.

فرقی نمی کند ساکن تهران باشید یا سایر شهرستان های کشور، به راحتی می توانید شیشه ساعت مچی خود را در ساعت سازی سوارد تعویض کنید. اینجا در ساعت سازی سوارد، ما آماده ارائه خدمات تخصصی در جهت تعمیر انواع ساعت های مختلف هستیم.  به همین دلیل است که ما یک سرویس عالی تعویض شیشه ساعت مچی را ارائه می دهیم. تکنسین های آموزش دیده ما در هنگام تعویض شیشه ساعت مچی از جدیدترین تجهیزات، استفاده می کنند. این تضمین می‌ کند که ساعت شما با استفاده از بهترین قطعات ممکن تعمیر می شود و در عین حال اطمینان می ‌دهد که ساعت شما می ‌تواند در برابر آسیب‌ های آب، خاک و آلودگی گرد و غبار مقاومت کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خدمات تعمیرات ساعت و تعویض شیشه ساعت مچی ما، با کارشناسان وب سایت فروشگاهی سوراد تماس بگیرید. 

چرا ساعت سازی سوارد را برای تعویض شیشه ساعت خود انتخاب کنیم؟

اگر صفحه ساعت شما شکسته، خراشیده شده یا به شدت آسیب دیده است، ممکن است هیچ گزینه دیگری جز تعویض کامل شیشه وجود نداشته باشد. همه ساعت ‌سازان قاب‌ های شیشه ‌ای خود را متفاوت تولید می‌ کنند، ما تجربه زیادی در برخورد با مارک ‌های مختلف داریم و به ابزارهایی مجهز شده‌ ایم تا قسمت آسیب ‌دیده را بدون آسیب رساندن به محیط اطراف تعمیر کنیم. کریستال‌ های ساعت می‌ توانند اشکال و اندازه ‌های مختلفی داشته باشند، مارک ‌هایی مانند روتاری و پاتک فیلیپ که در انواع تخت، گرد یا مربع عرضه می ‌شوند، می‌ توانند به سادگی جایگزین شوند. شیشه های گنبدی و منحنی مانند آنچه در بسیاری از مدل های امگا و رولکس استفاده می شود، زمان و توجه بیشتری را به جزئیات می طلبد. هنگامی که شیشه آسیب دیده برداشته شد، می توانیم یک جایگزین بی عیب و نقص مانند شیشه یاقوت کبود را به جای آن قرار بدهیم. استفاده از شیشه یاقوت کبود برای ساعت مزایای زیادی دارد، بسیار شفاف با اعوجاج نور بسیار کم و در برابر خراشیدگی بسیار مقاوم است. بعد از اینکه شیشه ساعت جدید در جای خود قرار گرفت، به آن پولیش ویژه می ‌دهیم تا به خوبی بدرخشد و به خوبی ظاهر شود.

اگر شیشه ساعت شما خیلی آسیب ندیده است، ممکن است بتوانیم به شما یک تعمیر سریع ارائه دهیم که بدون نیاز به تعویض کامل صفحه، از شر خراش ها خلاص شوید. جلا دادن شیشه ساعت اغلب خراش هایی را که خیلی عمیق نیستند از بین می برد. 

تعویض شیشه ساعت -سوراد

چه شیشه ای برای تعویض شیشه ساعت بهتر است ؟

وقتی در مورد ساعت صحبت می کنیم، همه ما موافقیم که حرکت ساعت مهم ترین بخش است. با این حال،  شیشه ساعت نیز اهمیت زیادی دارد زیرا از صفحه و حرکت ساعت محافظت می کند و در عین حال زیبایی ظریفی را به طراحی اضافه می کند. به همین دلیل است که در اینجا می خواهیم به معرفی انواع شیشه ساعت بپردازیم. همانطور که اشاره کردیم3 نوع شیشه ساعت وجود دارد که عبارتند از شیشه اکریلیک، شیشه معدنی و کریستال یاقوت کبود و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

شیشه ساعت اکریلیک

شیشه اکریلیک، ارزان ترین شیشه در بین سه نوع، تا دهه 1980 به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفت. این نوع شیشه در واقع پلاستیکی است، بنابراین انعطاف پذیر، شفاف و بسیار سبک است. شکستن آن سخت است اما به راحتی خراشیده می شود. خوشبختانه، خراش ها را می توان به راحتی پاک کرد. ساعت ‌سازان معمولاً از شیشه ‌های اکریلیک برای ساخت ساعت‌ های ارزان قیمت، به‌ ویژه ساعت‌ های کودکانه استفاده می‌ کنند.

شیشه ساعت معدنی

معایب شیشه اکریلیک بسیاری از تولیدکنندگان را به سمت شیشه معدنی سوق داده است. شیشه معدنی متداول ترین نوع شیشه ساعت است که در صنعت ساخت ساعت های مچی مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع شیشه ساعت در اثر حرارت سخت می شود و با مواد سخت کننده پوشانده می گردد. این فرآیند تولید شیشه های معدنی را نسبت به شیشه های اکریلیک در برابر خش و ضربه مقاوم تر می کند. با این حال، در شرایط بسیار گرم و سرد، شیشه معدنی ممکن است ترک بخورد یا خرد شود.

تعویض شیشه ساعت - سوراد

شیشه ساعت یاقوت کبود

از نظر ظاهری، کریستال یاقوت کبود گنبدی، طراحی کلاسیک را به ارمغان می ‌آورد در حالی که کریستال تخت، حالتی مدرن تر دارد. با توجه به سطح مقاومت، اعتقاد بر این است که کریستال یاقوت کبود گنبدی قوی تر از همتای صاف آن است که ضخامت یکسانی دارد. کریستال یاقوت کبود گنبدی بر روی نیرو در سطح بیشتری پخش می شود بنابراین احتمال شکسته شدن آن کمتر است. علاوه بر این، کریستال یاقوت کبود گنبدی بازتاب نور را کاهش می دهد. با این وجود، کریستال یاقوت کبود گنبدی بسیار گران ‌تر است.

بسته به ترجیحات و بودجه خود می توانید ساعتی با شیشه مناسب انتخاب کنید.

از چه جنسی باید برای تعویض شیشه ساعت استفاده کنیم ؟

هنگامی که شیشه ساعت شما خراش شده یا تراشه دارد، نه تنها به ظاهر ساعت شما آسیب می رساند، بلکه مقاومت ساعت شما در برابر آب نیز به خطر می افتد. شیشه ساعت در 3 جنس مختلف موجود است: یاقوت کبود، معدنی و اکریلیک. یاقوت کبود فوق العاده سخت و مقاوم در برابر خراش است. به این ترتیب، در تمام مارک های برتر استفاده می شود. خراشیدن مواد معدنی (یا کریستال) راحت تر از یاقوت کبود است و در عین حال قیمت آن نیز بسیار مقرون به صرفه است. اکریلیک، که در ساعت‌ های قدیمی (یا سبک‌ های قدیمی ‌تر) استفاده می‌ شود، یک شیشه پلاستیکی شفاف است که معمولاً به شکل حباب دیده می شود. 

چه به دنبال تعویض شیشه ساعت لوکس خود باشید و  چه به دنبال ارتقاء ساعت مورد علاقه خود از شیشه معدنی به شیشه یاقوت کبود با پوشش ضد انعکاس، خدمات تعویض شیشه ساعت ما همان چیزی است که به دنبال آن هستید. تعویض و تعمیر شیشه ساعت خود را به ساعت سازی سوراد تحویل بدهید، جایی که کارکنان مهربان ما می توانند به شما مشاوره دهند.

هنگامی که ساعت شما نیاز به تعمیر با کیفیت دارد، ما اینجا هستیم تا آن را ارائه دهیم. فرآیند ما ثبت سفارش شما را آسان می کند، بنابراین می توانید ساعت خود را به ساعت سازان معتبر ما پست کنید. ما در اسرع وقت، تعویض شیشه ساعت شما را با  گزینه دلخواه خودتان انجام می دهیم و آن را مستقیماً برای شما ارسال می کنیم.

تعویض شیشه ساعت -سوراد
تعویض شیشه ساعت -سوراد

آموزش تعویض شیشه ساعت

بیشتر افرادی که از ساعت مچی استفاده می کنند، مفهوم روشنی در مورد نحوه تعویض شیشه در هنگام آسیب دیدن ندارند. وقت آن رسیده است که در این زمینه صاحب دانش و تخصص شوید و با مشاهده اولین نشانه های ترک و یا خراشیده شدن، نسبت به رفع آنها اقدام کنید. شما می توانید به راحتی این کار را در خانه و با ابزار های کاملا ساده و معمولی انجام دهید. به طور مثال می توانید خراش های سطح روی شیشه ساعت را به کمک یک برس و خمیر دندان از بین ببرید. در صورتی که شدت آسیب عمیق است و شیشه دچار شکستگی شده، توصیه می کنیم به سراغ یک ساعت سازی معتبر بروید تا تعویض این قطعه را با مهارت کافی انجام دهد.
ما در ساعت سازی سوارد، آماده ارائه خدمات تخصصی به شما مشتریان محترم و همراهان همیشگی وب سایت فروشگاهی سوارد هستیم.

دیگر خدمات ساعت سازی سوراد

هزینه تعویض شیشه ساعت

قیمت تعویض و تعمیر شیشه ساعت بسته به نوع ساخت، مدل و شدت آسیب متفاوت خواهد بود. از آنجایی که ما تمام تعمیرات خود را با نرخ قیمت گذاری پایین ارائه می دهیم، می توانید اطمینان خاطر داشته باشید که در قبال دریافت خدمات تخصصی تعمیر ساعت خود، حداقل هزینه را پرداخت می کنید. 

برای دریافت اطلاعات دقیق تر در مورد هزینه تعویض شیشه ساعت با شماره تلفن های درج شده در صفحه اصلی ما، با ما تماس بگیرید و  در مورد ساخت و مدل ساعت خود صحبت کنید، این به ما امکان می‌ دهد تا اطلاعات دقیقی از هزینه کار به شما ارائه دهیم.

آیا خودمان می توانیم شیشه ساعت را تعویض کنیم ؟

آیا شیشه ساعت شما خراشیده شده یا شکسته است؟ هر چه که باشد، ما فورا  این نواقص را با مهارت خاصی برطرف می کنیم. اگرچه تعویض شیشه ساعت به ظاهر کاری ساده و راحت است اما در واقعیت چنین نیست. تعویض شیشه ساعت باید توسط افراد حرفه ای انجام بگیرد زیرا به ابزار خاصی برای این کار، نیاز است.  این به این دلیل است که در برخی موارد، هنگامی که شیشه ساعت خرد می شود، تعویض حرکت ساعت نیز مهم است، زیرا ذرات شیشه میکروسکوپی یا یاقوت کبود می توانند وارد حرکت شوند و باعث آسیب بیشتر شوند. از سوی دیگر تعویض شیشه ساعت باید با مهارت و تخصص کامل انجام گیرد زیرا به طور مستقیم با میزان مقاومت در برابر نفوذ آب به داخل صفحه ساعت مرتبط است. توصیه می کنیم فرایند تعمیر شیشه ساعت خود را به ساعت سازی سوارد بسپارید و بهترین و بالاترین سطح خدمات را دریافت نمایید.

سوالات متداول تعویض شیشه ساعت

شیشه های به کار برده شده در طراحی و ساخت ساعت های مچی معمولا از مواد محکم و مقاوم ساخته می شود. با این حال، مانند هر چیز دیگری، شیشه ساعت مچی نقطه شکست خود را دارد و اگر ضربه بخورد، متأسفانه خرد می شود. خراش پیدا کردن شیشه ساعت شما نیز به راحتی رخ می دهد.

اگر شیشه ساعت خراشیده ای دارید، یا اگر کریستال ساعت شما ترک خورده یا شکسته، تیم ساعت سازی سوارد در زمینه تعویض شیشه ساعت متخصص هستند. ما می توانیم تعویض شیشه ساعت با کیفیت بالا را که توسط تکنسین های آموزش دیده انجام می شود را خدمت شما مشتریان محترم ارائه دهیم. برای برخی از مارک‌ ها، ممکن است بتوانیم یک جایگزین کاملاً جدید شیشه ‌ای ساعت مچی را مستقیماً از سازنده ارائه دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید