منو

تعویض بند ساعت

تعویض بند ساعت - سوراد

تعویض بند ساعت

فهرست مطالب

به نظر می ‌رسد کسانی که به ساعت ‌ها علاقمند هستند در نقطه ‌ای به یک درک منحصر به فرد می ‌رسند  یعنی تعویض بند ساعت می ‌تواند ظاهر آن را کاملاً تغییر دهد. اینکه کدام بند استفاده شود و چگونه آن را تعویض کنید، به همراه سایز مطالب مرتبط در این مقاله آورده شده است. شما به راحتی می توانید با داشتن یک ساعت لوکس و یکسری بند ارزان قیمت، ظاهر ساعت خود را متناسب با رنگ لباستان ست کنید. شما فقط باید بدانید که چگونه یک بند را به درستی عوض کنید، این همان چیزی است که امروز به آن می پردازیم با ما همراه باشید.

تعویض - بند - ساعت - سوراد

نکات مهم در هنگام تعویض بند ساعت

اگر شما فردی هستید که دوست دارید در هر فعالیتی که انجام می دهید وقت شناس باشید، پس می دانید که داشتن ساعت چقدر می تواند برای شما مهم باشد. ساعت یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید داشته باشید. اکثر افراد معمولاً پول زیادی را برای خرید این لوازم جانبی خرج می کنند. ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد، اما وقتی بند ساعت خود را تعویض می کنید، از نظر فنی ظاهر کلی ساعت را تغییر می دهید. این، قطعاً نکته بسیار مهمی است که باید در مورد آن بدانید. بنابراین، اگر به دنبال تعویض بند ساعت هستید که به شما امکان می دهد سبک خوبی داشته باشید، باید بهترین نمونه های موجود را انتخاب کنید. گذاشتن ساعت بر روی مچ دست خود با رنگ بند متناسب با دستبند یا انگشتر شما، می تواند جلوه بسیار زیبایی ایجاد کند و ظاهر شما را تکمیل نماید. بنابراین در انتخاب رنگ بند ساعت مچی خود باید دقت کافی داشته باشید و آنچه را که دوست دارید، خریداری نمایید.

همچنین لازم است به جنس بند ساعت نیز توجه ویژه داشته باشید. استفاده از ساعت یکی از راحت‌ ترین و آسان ‌ترین راه‌ ها برای تشخیص اینکه چه زمانی از روز است، محسوب می شود. ممکن است شما بر حسب عادت یا ضرورت، مدت زمان زیادی، این وسیله کاربردی را بر روی مچ دست خود داشته باشید، بنابراین لازم است بند ساعتی را انتخاب کنید که راحتی را برای مچ دست شما به همراه داشته باشد. انواع مختلفی از آنها وجود دارد که می توانید از طریق فروشگاه اینترنتی سوارد، خریداری کنید. بند ساعت های با کیفیت ما به دلیل مزایایی که با وصل کردن آنها بر روی ساعت خود، به دست می آورید، بهترین گزینه های موجود در بازار هستند. وقتی آنها را بپوشید، احساس فوق العاده عالی خواهید داشت. علاوه بر این ما حتی بند های مخصوص ساعت های لوکس و گران قیمت را نیز با تبحر خاصی، تعویض می کنیم. پس اگر علاقمند به تعویض بند ساعت لوکس خود دارید، همین الان با ما ما در ارتباط باشد و از خدمات تخصصی ما بهره¬مند شوید.

تعویض - بند - ساعت - سوراد

چرا اندازه بند ساعت بسیار مهم است؟

هیچ راه حل جهانی «یک سایز متناسب با همه» در مورد جفت کردن بند با ساعت وجود ندارد. از این رو، باید سایز بند ساعت را متناسب با اندازه مچ دست خود، خریداری کنید. طبق استاندارد، یک ساعت باید به اندازه ‌ای محکم باشد که بیش از یک اینچ روی بازوی شما سر نخورد و به اندازه ‌ای شل باشد که اثری از خود باقی نگذارد. اگرچه انتخاب بند اساساً یک موضوع ترجیحی و کاملا شخصی است، اما چند حقیقت اساسی وجود دارد. به عنوان مثال، مچ دست بزرگ – به طور متناسب – برای یک بند پهن تر مناسب تر است.
دو بعد ضروری برای محاسبه اندازه بند ساعت عبارتند از: عرض بند و طول بند. باریک شدن – زمانی که یک بند به تدریج از نظر عرض باریک می شود و به انتهای آن می رسد – نیز شایسته توجه است.

0
کیفیت

چگونه عرض بند ساعت خود را محاسبه کنیم؟

هر ساعت دارای دو جفت بند است، ضمیمه ‌های گیره مانند که برای محکم کردن بند روی قاب ساعت استفاده می ‌شوند. آنها نقش مهمی در ارگونومی هر ساعت دارند و راحتی، امنیت و دوام را تضمین می کنند.
فاصله ثابت بین دو شاخه به عنوان “عرض بند” نامیده می شود و بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود. عرض لگ از ساعتی به ساعت دیگر متفاوت است، اما این فاصله معمولاً بین 18 تا 26 میلی متر است و 20 میلی متر رایج ترین اندازه برای ساعت های مردانه است. هنگام خرید بند جدید، دانستن عرض بند ساعتتان بسیار مهم است. این تعیین می کند که بند جایگزین باید چقدر پهن باشد تا به درستی با ساعت مچی شما مطابقت داشته باشد.

چگونه طول بند ساعت خود را محاسبه کنیم؟


یک ساعت زیبا اگر به درستی روی مچ دست شما ننشیند، جذابیت ذاتی خود را از دست خواهد داد. دور مچ در افراد مختلف متفاوت است، بنابراین بند ها به راحتی در طول های مختلف در دسترس هستند. پیدا کردن طول مناسب برای شما یک گام مهم در مسیر خرید یک بند ساعت جدید است. طول بند بر حسب میلی متر اندازه گیری می شود و معمولاً به صورت X/Ymm (به عنوان مثال 125/75 میلی متر) ارائه می شود. عدد اول (X) – که همیشه بزرگتر است – طول بند کناری دم و عدد دوم (Y) طول بند کناری سگک است.
اگر بند ساعت موجود شما به راحتی دور مچ دستتان قرار می گیرد، پس از قبل یک طول مناسب پیدا کرده اید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از یک خط کش، تسمه ها را اندازه بگیرید، به یاد داشته باشید که خود سگک را حذف کنید. به این ترتیب، شما باید به دنبال یک بند جایگزین با طول یکسان – یا در صورت عدم موفقیت – با طول مشابه باشید.

چگونه بند ساعت اپل واچ را تعویض کنیم ؟

علاقمندان به اپل واچ زمانی که نوبت به طیف بند هایی می شود که می توانند با ساعت های هوشمند خود جفت کنند، در خود سردرگم می شوند. البته که حق دارند زیرا با گزینه ای مناسب برای هر موقعیت، حالت و لباس، سفارشی سازی ساعت به این سادگی امکانپذیر نخواهد بود. اولین موضوعی که باید در نظر بگیرید، پاسخ دهی به این سوال است که “اندازه بند ساعت من چقدر است؟” و سپس اینکه رنگ و طراحی مورد نظر خود را انتخاب کنید. برای صرفه جویی در وقت شما، ما در ساعت سازی سوارد، تعویض بند اپل واچ شما را با مهارت خاص و در اسرع وقت انجام می دهیم. می توانید سفارش خود را به ما تحویل داده و یک ساعت کاملا شیک و جدید را تحویل بگیرید.
قبل از خرید بند جدید برای ساعت اپل واچ خود، مطمئن شوید که از بند متناسب با اندازه قاب اپل واچ استفاده می کنید. می ‌توانید از بندی استفاده کنید که برای اپل واچ (نسل اول) و اپل واچ سری 1، 2 و 3 با اپل واچ سری 4 و بالاتر و اپل واچ SE طراحی شده است تا زمانی که اندازه‌ ها با هم سازگار باشند.

بندهای کیس های 38، 40 و 41 میلی متری با یکدیگر سازگار هستند و بند های کیس های 42 میلی متری، 44 میلی متری و 45 میلی متری نیز با یکدیگر مطابقت دارند.
نوار های 49 میلی متری نیز با قاب های 44 و 45 میلی متری سازگار است. و در پایان نوار های 44 میلی متری یا 45 میلی متری با قاب های 49 میلی متری سازگاری خواهند داشت.

آموزش تعویض بند ساعت

یکی از دلایلی که اپل واچ بسیار محبوب است این است که می توانید آن را به روش های مختلف شخصی سازی کنید. حتی اگر بخواهید می‌ توانید پوسته ‌های زیبا را روی کیس‌ ها قرار دهید و ظاهری شگفت‌ انگیز ایجاد کنید. با این حال، بهترین سفارشی سازی زمانی اتفاق می افتد که در حال تغییر بند ساعت هستید.
یک بند ساعت جدید باید سه کادر را علامت بزند: باید برای ساعت فعلی، مچ دست و سلیقه زیبایی شناختی شما مناسب باشد. ساعت یک لوازم جانبی کاربردی و منحصر به فرد است که بدون بند با کیفیت و خوب، کامل نمی شود. با این حال، هر بند بسته به دفعات استفاده، دچار ساییدگی و پارگی می شود یا ممکن است از آن خسته شوید. بنابراین چگونه می توانید بند ساعت خود را با یک کاملا نو جایگزین کنید؟ اگر خرید یک ساعت جدید راه حل گرانی است، می توانید به سادگی بند آن را تعویض کنید. شگفت زده خواهید شد که چگونه یک بند جدید در رنگ یا جنس متفاوت می تواند ظاهر ساعت با ارزش شما را تغییر دهد.
بهترین مرکز تعویض بند ساعت
اگر شما فردی هستید که همیشه در انتخاب لوازم مورد نیاز خود، حساس هستید و دوست دارید بهترین گزینه¬ های موجود را خریداری کنید، قطعا مراجعه حضوری یا آنلاین به فروشگاه اینترنتی سوارد ایده خوبی است. چرا؟ از آنجایی که با گزینه های بسیار زیاد بند های ساعت در فروشگاه آنلاین سوراد، همیشه می توانید سبک خود را تغییر دهید و آنچه که دوست دارید را تجربه نمایید. ما به عنوان بهترین مرکز تعویض بند ساعت به شما اطمینان می دهیم که هیچ مشکلی در عملکرد ساعت خود نخواهید داشت زیرا ما فقط بند ساعت را متناسب با درخواست شما تعویض می کنیم و هیچ دستکاری دیگری را اعمال نخواهیم کرد. چه نوع بندی را دوست دارید؟ چه سایزی را برای بند ساعت خود انتخاب می کنید؟ با مشخص کردن این موارد، ما فورا به سفارش شما رسیدگی می کنیم و تعمیرات ساعت را می خواهید در اسرع وقت، تحویل می دهیم.

تعویض - بند - ساعت - سوراد

چه جنسی برای تعویض بند ساعت مناسب است ؟


برخی بند های ساعت در بازار هستند که به دلیل برخورداری از ویژگی های عالی و کیفیت قابل توجه، گران تر از سایر نمونه های دیگر به فروش می رسند. آنها با استفاده از مواد و سایر ویژگی های دیگر ساخته شده اند که آسیب دیدن آسان یا فرسودگی سریع آنها را دشوار می کند. بند های چرمی اصل یکی از نمونه های بسیار عالی و با کیفیت موجود هستند که با پوشیدن احساس راحتی خواهید کرد. دلیل دیگری که بیشتر مردم بند های چرمی را برای ساعت مچی خود، انتخاب می کنند، شیک بودن آنهاست. آنها بسته به لباسی که در یک روز خاص پوشیده اید، به تحسین ظاهر شما کمک می کنند. طرح های به کار رفته در ساخت این بند های ساعت ها چیزی است که آن ها را روی مچ شما زیبا می کند.


انواع بند های ساعت مچی


تنوع بند های ساعت مچی به اندازه ای زیاد است که شما با هر سبک و سلیقه ای که باشید، به راحتی می توانید مدل دلخواه خود را بیابید.


بند ساعت چرمی


بند های ساعت چرمی به دما، آب و عرق حساس هستند اما شیک به نظر می رسند و در سبک های مختلف ضخامت و دوخت موجود هستند: نازک و ظریف یا ضخیم و محکم. جنس آن می تواند از چرم معمولی تا چرم درجه یک متفاوت باشد.


بند ساعت فلزی


اگر از طرفداران ظاهر تجملی هستید، می توانید یک بند فلزی انتخاب کنید. تسمه ‌های فلزی در رنگ ‌های مختلف وجود دارند، بسیار محکم هستند و می ‌توان آنها را با توجه به سلیقه شما سفارشی ساخت. برای بحث در مورد گزینه های خود با متخصصین ما در ساعت سازی سوارد در ارتباط باشید.


بند ساعت لاستیکی


علاوه بر موارد فوق، تسمه های لاستیکی نیز وجود دارد که پوشیدن آنها راحت است، بسیار انعطاف پذیر و مقاوم در برابر آب هستند. آنها همچنین زمانی که ورزش می کنید عالی و کاربردی خواهند بود زیرا از مقاومت خوبی در برابر تعرق برخوردار هستند.

تعویض بند ساعت

اگر شما فردی هستید که دوست دارید در هر فعالیتی که انجام می دهید وقت شناس باشید، پس می دانید که داشتن ساعت چقدر می تواند برای شما مهم باشد. ساعت یکی از بهترین سرمایه گذاری هایی است که می توانید داشته باشید. اکثر افراد معمولاً پول زیادی را برای خرید این لوازم جانبی خرج می کنند. ممکن است اغراق آمیز به نظر برسد، اما وقتی بند ساعت خود را تعویض می کنید، از نظر فنی ظاهر کلی ساعت را تغییر می دهید

هیچ راه حل جهانی «یک سایز متناسب با همه» در مورد جفت کردن بند با ساعت وجود ندارد. از این رو، باید سایز بند ساعت را متناسب با اندازه مچ دست خود، خریداری کنید. طبق استاندارد، یک ساعت باید به اندازه ‌ای محکم باشد که بیش از یک اینچ روی بازوی شما سر نخورد و به اندازه ‌ای شل باشد که اثری از خود باقی نگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید