logo_sorrad_new__1_-1-removebg-preview
منو

عطر جذاب

عطر جذاب-سوراد

معرفی جذاب ترین عطرهای 2023

در سال 2023 میلادی، برندهای زیادی از عطر جذاب به بازارهای دنیا عرضه شدند. به دلیل ارزش پایین واحد پول ایران در برابر دلار و تحریم های زیادی که کشور ایران با آن ها مواجه است، تعداد کمی از این عطرها به بازار ایران راه پیدا کردند. جذاب ترین عطرهای 2023، دارای طبع‌ گرم و تلخ و خنکی هستند. چرا که اکثر افراد مخصوصا آقایان رایحه‌هایی را دوست دارند که ماندگاری زیادی داشته باشد و همچنین پخش‌ بوی زیادی هم داشته باشند. هر چند بیشتر افراد مخصوصا بیشتر آقایان از عطرهای گرم و تلخ استفاده می کنند ولی با این وجود، استفاده از عطرهای با رایحه خنک نیز پس از ورزش و در فصل گرم سال بسیار رایج است و این دسته از عطرها نیز طرفداران زیادی در بین افراد مختلف دارند. بهتر بگوییم تعداد زیادی از انواع عطر جذاب و محبوب در سال 2023 دارای رایحه ای خنک هستند.

ویژگی های عطر جذاب

عطر جذاب و محبوب عطری است که دارای یک سری از ویژگی ها باشد. البته طبیعی است که یک عطر ممکن است برای فردی جذاب باشد و برای فرد دیگر جذاب نباشد. با این وجود، یک سری از ویژگی ها وجود دارند که برندهای معتبر برای محبوب کردن عطر خود، آنها را در عطر تولیدی در نظر می گیرند. این ویژگی ها عبارت هستند از :

1.     گرم بودن و داشتن خط بو از ویژگی های عطر جذاب

عطرهای گرم و عطرهایی که دارای خط بو هستند، در سال 2023 میلادی در سرتاسر دنیا محبوبیت زیادی کسب کرده اند. بنابراین برندهای معتبر، این گونه عطرها را بیشتر از سایر عطرها تولید می کنند.

2.     داشتن ظرف زیبا از ویژگی های عطر جذاب

در سال های اخیر، به ظاهر ظرف عطرها هم اهمیت بیشتری داده می شود. به نحوی که محبوبیت عطرها و ادکلن های با ظرف های شکیل تر افزایش یافته است. در نتیجه امروزه عطر جذاب، صرفا به عطری با بوی خوب گفته نمی شود. در واقع هر عطری که بوی خوبی داشته باشد ولی ظرف آن زیبا نباشد خیلی طرفدار پیدا نخواهد کرد. برندهای مشهور دنیا از بهترین طراحان به منظور طراحی و ساخت ظرف عطرها و ادکلن های خود استفاده می کنند. این شیشه باید هم از نظر زیبایی و هم قابلیت جابجایی شرایط مناسبی را داشته باشد.

عطر جذاب - سوراد

3.     اختصاصی شدن عطرها از ویژگی های عطر جذاب

 فاکتور دیگری که برندهای مشهور دنیا در تولید عطرهای جدید خود در نظر گرفته اند، توجه به تفاوت های مشتریان است. در واقع برندهای مشهور دنیا سعی کرده اند برای هر گروه و طیف و جنسیتی، عطر خاص خود را طراحی کنند. دیگر مثل چند دهه پیش نیست که همه گروههای سنی و همه جنسیت ها از یک عطر مشترک استفاده کنند. مثلا عطرهایی که برای خانم ها طراحی می کنند، بیشتر دارای طبعی گرم و رایحه‌ای سنگین هستند. چرا که اکثر خانم ها این گروه از رایحه ها را دوست دارند. همچنین برای خانم ها عطرهایی را طراحی کرده اند که با سلیقه و ذائقه مردان، تناسب داشته باشد. از سوی دیگر این برندها برای آقایان به دنبال تولید عطرهایی رفته اند که جذب کننده خانم ها باشد.

4.     توجه به فصل سال از ویژگی های عطر جذاب

در خرید عطر جذاب، تغییر فصل نیز اهمیت خیلی زیادی دارد. از آن جایی که در فصل گرم تابستان، بدن انسان خیلی عرق می کند، بدن شما بیشتر به یک عطر خنک نیاز خواهد داشت تا یک عطر گرم. دقیقا برعکس این قضیه هم صدق می کند. یعنی در فصول سرد سال، عطرهای گرم و شیرین بیشتر جذابیت خواهند داشت. از سوی دیگر برای فصل بهار، عطرهایی که تازه هستند و رایحه قدرتمندی دارد خیلی مناسب هستند. چرا که این عطرها می توانند نو شدن را خیلی خوب نشان بدهند

عطر جذاب مردانه

عطر جذاب مردانه به شرایط آب و هوایی و به سلیقه و ذائقه خود فرد و اطرافیان او بستگی دارد. علاوه بر این مکان و موقعیتی که یک آقا می خواهد در آن حضور یابد هم در انتخاب عطر جذاب مردانه موثر است. با این وجود، عطرهای دارای رد بو و عطرهای قوی، گزینه بسیار مناسبی برای استفاده توسط مردان هستند.

چه رایحه هایی برای خانم ها جذاب است؟

همه خانم های دنیا دوست دارند که فردی که در کنار آنها قرار می گیرد بوی خوبی بدهد. در کل، همه انسانها انواع زیبایی ها را دوست دارند. از زیبایی بصری گرفته تا زیبایی در رایحه و … . تفاوتی که بین خانم ها وجود دارد در سلیقه و ذائقه و شرایط روحی و روانی آنها است. همین تفاوت ها باعث خواهند شد که عطر جذاب برای هر خانم با خانم دیگر تفاوت داشته باشد و هر خانمی عطر و رایحه خاصی را دوست داشته باشد.

چه رایحه هایی برای آقایان جذاب است؟

نمی توانیم به صورت دقیق بگوییم که آقایان چه رایحه ها و چه عطرهایی را دوست دارند. عطر جذاب برای هر مردی به خلقیات و به ذائقه و  به روحیه او بستگی دارد. عطر جذاب برای یک مرد می تواند برای مرد دیگر، آزار دهنده باشد. با این وجود می توانیم ادعا کنیم که عطرهایی که ماندگاری زیادی دارند و رایحه‌ آنها گرم و سنگین و زنانه است و البته دارای خط بو هستند، برای بیشتر مردان، خوشایند هستند. در واقع اکثریت آقایان با استشمام رایحه این نوع عطرها احساس خوشایندی به دست خواهند آورد. توصیه ما به خانم هایی که می خواهند شریک زندگی‌ خود را به سمت خود جذب کنند، این است که شناخت وسیع‌ تری نسبت به روحیات آن مرد کسب کنند. مثلا ممکن است شما به سراغ عطری گرم و بسیار محرک بروید، اما فرد مورد نظر شما به رایحه‌های گرم حساس باشد و از استشمام آن دچار سردرد شود. کاملا بدیهی است، که در صورت استفاده از چنین عطری در هنگام ملاقات با همسر یا دوست خود، او به جای جذب شدن به سمت شما، از شما دوری می کند. 

دیدگاهتان را بنویسید