شرایط و ظوبط استفاده

استفاده شما از فروشگاه اینترنتیسراد و سفارش ساعت مچی از اینفروشگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد :

- کالا از فروشگاه اینترنتی سراد بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

-کاربران متعهد هستند که در دسترسی به فروشگاه اینترنتی سراد مقاصدی خارج از حوزه سفارش اینترنتی کالا را دنبال نکنند.

-کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستییا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

-ارتباط سایت " سراد " با کاربران فقط از طریق آدرس های : SORRAD.IR   ,     SORRAD.COM  بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و ...) صورت می پذیرد. سایت "سراد " به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

-نقل قول از محتویات و خبرها و مقالات سایت اینترنتی فروش ساعت " سراد " برای پایگاه ها و وبلاگ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می کنند، با ذکر منبع مجاز است .

 

 ارتباط مستقیم با کاربران

 

- سایت " سراد " به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را با پست الکترونیکی به مدیر سایت اطلاع دهید.

- ضمناً کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسشهای خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش تماس با " سراد " برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

 

سیاست حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران

سایت " سراد " تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران را دارد. این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی و نحوه استفاده از این اطلاعات است که " سراد " از کاربران سایت جمع آوری می کند. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران " سراد " را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.

- آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

سراد برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.